دیدار سیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با دکتر عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سید قاسم جاسمی نماینده محترم مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی با حسن عزیزی مدیر کل دیدار و گفتگو نمود.

دیدار جاسمی با حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه
دکتر حسن عزیزی
به گزارش روابط عمومی تعاون کار ورفاه اجتماعی ، در ابتدای این دیدار مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت های مصوبات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ارائه نمود

در این دیدار نماینده کرمانشاه اظهار داشت : برای تعامل بیشتر در وضعیت کنونی تصمیم گرفته ایم تلطیف فضا را در اختیار دکتر روحانی رییس محترم جمهوری بگذاریم و قطعا" ایشان برای شرایط امروز برنامه های ویژه ای را در دست اقدام دارد لذا دیدگاهمان بر تعامل و همکاری استوار است و مطمعن هستیم دکتر حسن عزیزی مایه خیر و  برکت خواهد شد و با روحیه ای که از ایشان سراغ داریم در راهی که قدم نهاده است مثل همیشه موفق خواهد شد.

عزیزی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست صمیمی و دوستانه گفت: خوشبختانه استان در تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در کشور در جایگاه خوبی قرار دارد که البته این شرایط زمانی ارتقا پیدا خواهد کرد که فضای کسب و کار نیز ارتقا یابد.

وی افزود: در حال حاضر نیاز به تشکیل شرکت های مادر تخصصی در استان داریم و تلاش ما و همکاران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی تعریف زنجیره های متصل در فضای کسب و کار است، کسب و کارهای کوچک باید در زیر مجموعه شرکت های مادر قرار گیرند تا به حیات خود ادامه دهند. تعریف الگوی صحیح از توسعه اشتغال به مراتب مهمتر از هر الگوی کاری دیگر است چرا که الگوی صحیح از توسعه اشتغال در دراز مدت پایداری مشاغل را ترسیم میکند.

عزیزی در خاتمه این دیدار ادامه داد : تعامل نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی راه خدمت به مردم را هموارتر می سازد و وفاق و همراهی رمز بقا و استواری این ملت در مقابل دشمنان بوده و هست و این همان وحدت کلمه ای است که بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی همواره مردم و مسئولین را به آن سفارش می فرمودند.

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید