دیدار تجری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با دکتر عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

فرهاد تجری نماینده محترم مردم شریف شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حسن عزیزی مدیر کل دیدار و گفتگو نمود

دیداربا مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه
دکتر حسن عزیزی
در ابتدای این دیدار مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت های مصوبات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ارائه نمود

در این دیدار فرهاد تجری گفت: بسیار خوشحال و خرسندم از انتصاب و انتخاب حضرتعالی که یکی از چهره های شناخته شده و ملی هستید و حسن دلسوزی و مسئولیت شما زبانزد است.

وی سپس با اشاره به زلزله در شهرستان های حوزه انتخابی اش گفت : مباحث استانی از اهمیت بالا برخوردار است اما شهرستان ها به دلیل شرایط ویژه ای که دارند توجه بیشتری را می طلبند، به ویژه مناطق زلزله زده که مردم بنا به مقتضیات مطالبات خاصی دارند .

تجری به ظرفیت های  منطقه نیز اشاره کرد و گفت: بحث منطقه آزاد تجاری و باز شدن مرز مشترک ایران و عراق ظرفیت مناسب و خوبی برای برنامه ریزی های آتی استان است که میتوانیم با تعامل بیشتر و هم فکری از این موهبت اقلیمی و جغرافیایی به منظور برخورداری بیشتر مردم منطقه بهرمند گردیم.

نماینده حوزه انتخابی سرپل ذهاب ، قصرشیرین وگیلانغرب ادامه داد: رویکرد من این است که باید با شرایط موجود فرصت فراهم کنیم و این فرصت با تعامل با مدیران دستگاههای اجرایی و دولتمردان به دست خواهد آمد. البته نمایندگان معذوراتی را که  برخی قوانین برای مدیران ایجاد می کند را هم درک می کنند. در حوزه رفاه نقاط قوت ارزشمندی وجود دارد که قابل تقدیر است اما انتظار می رود با توجه به مخاطبین و جامعه هدف گسترده ای که دارد و ماموریت های سنگینی که برای این حوزه تعریف شده است بیش از گذشته برتعهدات خود در منطقه جامه عمل بپوشاند.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی نیز در ادامه این دیدار اظهار داشت: ماموریت های فراوانی بنا به گستردگی حوزه رفاه برای این حوزه تعریف شده است و توسعه اشتغال و حمایت از پایداری آن یکی از این وظایف است که در حال حاضر مهمترین ماموریت و به گونه ای محور و نقطه وفاق و تعامل همه دستگاههای اجرایی ونمایندگان محترم مجلس است. قطا"  حمایت نماینده گان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از برنامه های در دست اقدام وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی میتواند بسیاری از فراز و نشیب ها را مرتفع ساخته و خدمت رسانی به مخردم را تسریع بخشد.

دبیر کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به عزم قطعی تمامی دستگاههای اجرایی در کار گروه به ریاست محوریت استاندار محترم گفت: دو مصوبه اخیر کارگروه بسیاری از برنامه ها را تسریع بخشیده و در کمتر از یک هفته جهش و تحرک بسیار خوبی را در دستگاههای اجرایی به ویژه بانک های عامل دیده ایم که رقابت تنگاتنگ و چشمگیری را برای تغییر رتبه ها و رکوردها ی کاری رقم زده است.

وی ادامه داد: به منظور تعیین سهمیه اشتغال ایجادی هر شهرستان و میزان سرمایه گذاری آن و بهبود عملکرد پیش نویس سند اشتغال شهرستانی نیز تهیه شده است که به زودی ابلاغ خواهد گردید.ضمنا" افتتاح سایت ثبت اطلاعات تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیردر سامانه کارا نیز با دو شیفت کاری و 22 کارشناس در دبیر خانه ظرفیت بسیار خوبی را برای به روز رسانی اطلاعات فراهم نموده است.

در خاتمه این دیدار تجری نماینده مردم سرپل ذهاب و قصرشیرین و گیلانغرب از سایت ثبت اطلاعات در دبیرخانه اشتغال و سرمایه گذاری استان  بازدید و از نزدیک مراحل کار را رصد نمودند.

 

 

 

 

 

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید