بازدید حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اداره شهرستان کرمانشاه

خدمت به مردم و کاستن از مشکلات و دغدغه‌های ایشان فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اداره شهرستان کرمانشاه بازدید نمود
حسن عزیزی
حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ضمن دیدار با کارکنان اداره شهرستان کرمانشاه بر تلاش و تعامل بیشتر در راستای خدمت رسانی مطلوب و سریع به مردم تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی به بررسی فرایندهای خدمت رسانی و شرایط اداره و همچنین ارائه رهنمودهای لازم در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف به وی‍ژه کارگران شریف پرداخت و بر ضرورت بازسازی و بهبود وضعیت ساختمان اداری شهرستان تاکید نمود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با تاکید بر در اولویت بودن خدمت رسانی سریع به مردم گفت: خدمت به مردم و کاستن از مشکلات و دغدغه‌های ایشان فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی است و مدیران اجرایی همیشه باید این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهند به ویژه در اداره ی با این حجم گسترده از جامعه هدف، به گونه ای باید برنامه ریزی کنیم که مردم در سریعترین زمان ممکن به مطالبات خود دست یابند.

ایشان افزود: مسئولین شهرستان می بایست به کمک بهره گیری از ظرفیت های موجود زمینه اشتغال جوانان را فراهم و برای حفظ و پایداری مشاغل موجود نیز برنام هدف گذاری شده داشته باشند تا پدیده مهاجرت به شهرهای بزرگ متوقف گردد و نیروهای خلاق و جوان بتوانند در شهر و روستاهای محل سکونت خود مشغول به کار شوند. 

وی با اشاره به جمعیت شهرستان کرمانشاه در مقایسه با سایر شهرستان ها به برنامه ریزی دقیق تر در ایجاد فرصت های جدید و حفظ فرصت های موجود تأکید و ابراز امیدواری نمود که با تمهیدات انجام یافته ان شاء ا… در اجرای برنامه های اشتغال فراگیر  و اشتغال روستایی  شاهد رونق بیشتر اقتصادی و پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه اشتغال باشیم .

گفتنی است: بهنام امامی رئیس اداره و کارشناسان شهرستان مسایل و مشکلات کاری و اداری حوزه کاری خود را مطرح  نمودند.

 

.

 

 

 

۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید