سیزدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در کرمانشاه برگزار شد

سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان کرمانشاه برگزار شد

مسابقات قرآنی
مسابقات قرآن کریم
سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون در 5 رشته قرائت و تحقیق، ترتیل، حفظ 10جزء،20جزء و کل و مفاهیم با حضور 200 شرکت کننده در دو بخش خواهران و برادران در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فضایی معنوی برگزار گردید.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلام خود را با ذکر حدیثی از رسول اکرم(ص) آغاز کرد و گفت: وقتی فتنه ها همانند شب تار شما را فرا گرفت پس بر شماست که تمسک جویید  به قرآن کریم.

وی ادامه داد: هرجا مشکلی وجود دارد و یا گرهی هست که با هیچ تدبیری گشوده نمی گردد، راه حل آن و گشاینده اش قرآن کریم است و معنویات قرآن، روح و جان و زندگی را در برابر تمام خدعه ها و آسیب ها بیمه می کند.

کافیست اراده کنیم تا خداوند ما را استجابت کند و از غم رهایی بخشد.

حسن عزیزی در ادامه با اشاره به برهه زمانی که در آن قرار داریم گفت: دشمنان با فتنه و نیرنگ حتی به عهد خود نیز پابرجا نمانده و بدنبال ضربه زدن به بدنه نظام جمهوری اسلامی هستند، این همان فتنه ای است که راه نجات و نسخه درمان آن در تمسک به قرآن است و از آن جا که قرآن و عترت با هم معنا پیدا می کنند باید تحت لوای مقام عظمای ولایت که خود در امتداد عترت است قدم برداریم تا بتوانیم از این برهه زمانی با عزت مندی و آبرو عبور کنیم همین که در خط ولایت گام برداریم از شب تار عبور خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ان شاالله با برگزاری این مسابقات و فضای معنوی که ایجاد می کند به معارف و مفاهیم معرفت، نزدیک تر شویم و شرایطی را فراهم کنیم که نظام مقدس به اهداف والای خود برسد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی حجت الاسلام سلیمانی معاون اجتماعی اداره کل نیز طی سخنانی جزئیات و مراحل این مسابقات را تشریح و از داوران و شرکت کنندگان و ناظرین تشکر نمود.

بنابر همین گزارش در خاتمه این دوره از مسابقات از نفرات برگزیده تقدیر به عمل آمد.

۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۲۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید