دیدار رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه

جواد اکبری عضو هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان کشور و رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان به دیدار حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفت

کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه
جواد اکبری
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان، در این دیدار گزارش مبسوطی از فعالیت و عملکرد کانون عالی بازنشستگان کشور و همچنین کانون بازنشستگان استان ارائه داد و افزود: به جرئت می توان گفت یکی از مهمترین کارهایی که در حوزه بازنشستگان انجام شده است تشکیل کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی می باشد که ظرفیت خوبی را برای بازنشستگان در سراسر کشور فراهم آورده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر با فعالیت کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی، بازنشستگان از امکانات خوبی در شهرها و استان های زیارتی و توریستی برخوردار شده اند و این در جهت رفاه بیشتر بازنشستگان و خانواده های ایشان بوده است.

جواد اکبری در قسمت دیگری از گزارش خود افزود: در استان نیز با همکاری اعضاء هیات مدیره ، خوشبختانه کارهای خوبی صورت گرفته است از جمله این که در تمامی شهرستان های تابعه، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تشکیل شده و این امر به انجام امورات مربوط به این عزیزان سرعت بخشیده است.

ایشان در پایان اعلام نمودند آمادگی کامل برای همکاری با اداره کل را داشته کما اینکه این همکاری سالهاست با تعامل و هماهنگی در برنامه ها وجود داشته است.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه این دیدار، ضمن تاکید بر ماموریت های بسیار حائز اهمیت وزارت متبوع در تمامی بخش ها، گفت: آنچه بیش از سایر ماموریت های وزارت مد نظر بوده و نگاه دولتمردان نگاهی ویژه به آن می باشد پایداری مشاغل و توسعه اشتغال است در هیچ برهه ای از زمان در جمهوری اسلامی، به اندازه امسال، اعتبار و بودجه به اشتغال اختصاص داده نشده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمامی بسترها و زیرساخت ها ، فراهم است که استان به سمت ارتقاء و توسعه گام بردارد به همت استاندار محترم حتی در بحث زلزله نیز علاوه بر اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری 600 میلیارد تومان به استان اختصاص داده شده که 300میلیارد آن ابلاغ و 13 میلیارد آن پرداخت شده است که به جد به دنبال تدوین برنامه جهت تسریع در جذب و پرداخت این اعتبارات هستیم.

حسن عزیزی در ادامه گفت: گزارش  جامع و خوبی از عملکرد کانون بازنشستگان ارائه شد اما انتظار من از کانون این است که جدای از وضعیت رفاهی و فراهم آوری امکانات برای بازنشستگان، کانون در جهت تدوین برنامه به منظور جذب فرزندان دانش آموخته این عزیزان قدم بردارد درگام نخست نیز بانک اطلاعاتی خوبی را می توان در این خصوص احصا نموده و راه اندازی کرد.

وی ادامه داد: جمع آوری اطلاعات فرزندان دانش آموخته دانشگاهی بازنشستگان، فرصت خوبی را فراهم می آورد که این عزیزان از اعتبارات و تسهیلات اشتغال بهره مند شده و بازنشستگان عزیز تا حدودی از هر حیث احساس رفاه بیشتری نمایند و وضعیت معیشتی فرزندانشان برای آینده در مسیر ارتقاء قرار بگیرد .

در پایان این دیدار صمیمی ، جواد اکبری رئیس کانون بازنشستگان بر برنامه ریزی برای این مهم تاکید و قول مساعد داد.

۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید