احمد صفری نماینده محترم مردم شریف کرمانشاه با حسن عزیزی مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان دیدار کرد

احمد صفری
حسن عزیزی در ابتدای این دیدار گزارش مبسوطی را تشریح و بویژه بر برنامه های در دست تدوین حوزه اشتغال تاکید نمود.

نماینده مردم در کرمانشاه با اشاره به حمایت مجمع نمایندگان استان بر انتصاب حسن عزیزی به عنوان مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: این توان و سر زندگی که از شما سراغ داریم مطمئناً منتج به پویایی و تحرک و شادابی بیشتر برای خدمت رسانی خواهد شد و سرعت عمل در امور و خدمت رسانی، موتور محرکه توسعه و ارتقاء محسوب می گردد.

احمد صفری ادامه داد: استان کرمانشاه زمینه های ظرفیتی بالایی برای بستر سازی مناسب در جهت توسعه اشتغال دارد اما قبل از هر چیز نیاز به تغییر دیدگاه و نگرش به فرهنگ کار ضرورت دارد، یکی از ماموریت های وزارت تعاون این تغییر نگرش به فرهنگ است. فضای کسب و کار باید تغییر کند، دانش آموخته دانشگاهی نباید معطل کار بماند باید نگرشش این باشد که سرمایه عظیم استان است خودش کار ایجاد کند و دیگران را هم در این کار شریک نماید این همه اعتبار و بودجه و تسهیلات برای این است که بخش خصوصی موتور محرکه توسعه گردد و این وظیفه ماست که نگرش دانش آموخته دانشگاهی را در خصوص فرهنگ کار تغییر دهیم .

ایشان در قسمت دیگری از سخنان خود گفت: ما نمایندگان مجلس به اعتبار رای مردم در کنار مسئولین دستگاه های اجرایی هستیم خود را همکار و یاور ایشان می بینیم.  رصد مشکلات دستگاه ها به معنای دستگیری از مسئولین است تا وضعیت خدمت رسانی به جامعه هدف ارتقا یابد و انتظار داریم هر جایی احساس می کنند موانعی هست که با پیگیری ما در ستاد به نتیجه می رسند با ما طرح موضوع نمایند. مطمئن باشید بعنوان همکار در کنارشما هستیم و از مسئولینی که تکریم مردم سر لوحه کار ایشان است حمایت خواهیم کرد.

حسن عزیزی در ادامه این دیدار با اشاره به پیگیری های امور از بدو انتصاب در تمامی حوزه و ماموریت های محوله گفت: به شخصه تمام ماموریت را رصد نموده و در جهت تحقق آن برنامه های فراوانی دارم.

اما حوزه اشتغال نگاه ویژه تمامی دولتمردان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی است و اینجانب نیز به جد پیگیر تدوین برنامه در جهت توسعه این حوزه هستم.

اعتبارات و تسهیلات استان در حدی است که میتواند سیر توسعه را تا چند سال بعد نیز هموار کند و حیف است اگر از آن غافل بمانیم .

وی گفت: یکی از مولفه های اصلی توسعه، برنامه ریزی و تعریف مناسب سهمیه هاست که اینجانب و همکارانم پیش نویس تدوین سند اشتغال به تفکیک سهمیه هر شهرستان را تهیه کرده و بعد از تصویب در کار گروه به فرمانداری ها ارسال می نماییم تا هر شهرستان ماموریت خود را برای توسعه اشتغال شهرستان و در کلان  استان برای دو سال آینده بداند.

دبیر کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: علاوه بر سهمیه اشتغال پایداری روستایی، با پیگیری های خوب استاندار محترم 600 میلیارد تومان برای اشتغال مناطق زلزله زده به استان اختصاص یافته است که 300 میلیارد آن ابلاغ گردیده است.

حسن عزیزی در خاتمه از تعامل و هم افزایی نمایندگان محترم در حمایت از طرحهای دولت تدبیر و امید و ماموریت های وزارت متبوع تقدیر نمود.

۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید