مرحله اول المپیاد ایمنی کشور به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ ایمنی در محیط های کاری در استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه همزمان با 20 استان کشور اولین مرحله المپیاد ایمنی با شرکت 42 نفر از کارشناسان ایمنی محیط کار استان در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. شایان ذکر است 2100 کارشناس ایمنی در استان های انتخابی در این المپیاد شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، ارتقاء و گسترش فرهنگ ایمنی در محیط های کاری وایجاد روحیه رقابت در امر ایمنی، آموزش فراگیر ایمنی کار، صیانت از نیروی کار و کاهش حوادث ناشی از کار، برای حفظ جان کارگران  واحدهای صنعتی، کشاورزی و خدماتی از مهمترین اهداف المپیاد ایمنی کشور می باشد نیروی انسانی ثروت اصلی هر جامعه است و بخشی از این نیروی انسانی نیروی عظیم کار است که اگر از ایمنی محیط های کاری غافل شویم، بهره وری این سرمایه عظیم انسانی را در توسعه اقتصادی جامعه از دست خواهیم داد. لذا با توجه به این مقوله، مسائل ایمنی از اصلی ترین فاکتورهای حمایت از بهره وری نیروی انسانی محسوب می شود .

گفتنی است: مرحله اول المپیاد ایمنی کشور با محوریت استان کرمان برگزار شده و برگزیدگان ضمن راه یابی به مرحله ملی المپیاد، گواهینامه دوره آموزشی دریافت می نمایند.۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید