تجلیل از کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در هفته دولت

روز کارمند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت هفته دولت و روز کارمند حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضوردر محل محل کار کارکنان ضمن خداقوت با اهدا هدیه از ایشان تجلیل نمود.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه دراین دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزودند: بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی, زمینه ‌ساز رشد شاخص های ترقی کشور است و امیدوارم همه بتوانند برای آبادانی و سرفرازی ایران عزیزمان بیش از پیش مفید باشند.

حسن عزیزی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان اداره کل و شهرستان های تابعه توصیه نمودند: در دوران کاری در مجموعه های اداری خود باید قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم.

گفتنی است: در این دیدار با اهدای هدایایی از کلیه کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید