کارمندان دولت باید در هر شرایطی خود را خدمتگزار مردم بدانند

هفته دولت
حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست های تخصصی با مدیران و رؤسای ادارات ستادی اداره کل که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در سالن جلسات حوزه مدیرکل برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، رجایی و باهنر و هفته دولت، گفت: هفته دولت احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ این مرز و بوم است.

حسن عزیزی ضمن اظهار اینکه کسانی هستند که فارغ از اندیشه پست و مقام به خدمت برای مردم می اندیشیدند، ادامه داد: هنوز هم هستند تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه در تلاشند تا التیام بخش گوشه ای از آلام افرادی باشند که در سخت ترین شرایط زندگی به آنها مراجعه می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت مسئولیت پذیری کارکنان دولت به عنوان خدمتگزاران مردم، عنوان نمود: کارمندان دولت باید در هر شرایطی خود را خدمتگزار مردم بدانند و تکریم ارباب رجوع را ملاک کار خود قرار دهند.

گفتنی است: در این دیدار های تخصصی هرکدام از معاونین و رؤسای ادارات ستادی اداره کل موضوعات حوزه کاری خود را مطرح و در این خصوص با  رهنمودهای مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصمیماتی اتخاذ شد.

 

 

 

 

 

 

 

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید