هفته تعاون فرصت مناسبی برای تجلیل از کسانی که با ایجاد اشتغال و رونق تولید امید و نشاط را در جامعه تزریق می نمایند

هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در روز 13 شهریور روز ملی تعاون و به منظور تشریح آخرین وضعیت عملکرد شرکت های تعاونی استان، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همره ایرج صفایی مدیر تعاون روستایی استان در برنامه رادیویی و تلویزیونی صدای شهر مرکز صدا و سیمای کرمانشاه حاضر شده و به صورت زنده با مردم گفتگو نمودند.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این برنامه زنده رادیویی و تلویزیونی ضمن تبریک و گرامیداشت هفته تعاون، عنوان نمود: هفته تعاون، فرصت مناسبی است برای قدردانی از زحمات کسانی که با خرد جمعی خود و عزمی راسخ در سنگر تولیدکالا و خدمات برای پیشرفت کشور عزیزمان، تلاش و مجاهدت می کنند، تا با ایجاد اشتغال و رونق تولید امید و نشاط را در جامعه تزریق نمایند.

ایشان در ادامه اظهار نمود: بیش از نیمی از مردم استان کرمانشاه عضو شرکت های تعاونی هستند و این تعداد عضو نشان از اعتماد مردم به نقش اجتماعی و اقتصادی تعاونی ها در زندگی آنان را می رساند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نقش تشکل های تعاونی در بهبود فضای کسب و کار، کار آفرینی و توسعه پایدار مهم و مؤثر توصیف نمود و گفت: شرکت های تعاونی با مردمی کردن اقتصاد تأثیر گذار ترین  و مطمئن ترین روش اداره نمودن اقتصاد در کشور می باشد.

در ادامه این برنامه زنده رادیویی و تلویزیونی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه و مدیر تعاون روستایی به سئوالات مردمی از قبیل عضویت در شرکت های تعاونی مسکن، شرایط لازم تشکیل شرکت تعاونی، روند الکترونیکی تشکیل تشکل های تعاون را پاسخ دادند.

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۷:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید