غبارروبی و گلباران مزار شهدا کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون تعاونگران کرمانشاه با حضور در مزار شهدا با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و شهدا و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید بیعت نمودند.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این مراسم عنوان نمود: ما تعاونگران در این مراسم پیمان می‌بندیم که خدمتگزار مردم و تلاش در انجام راه و هدف شهدا باشیم و در این راه الگوی ما راه و روش باز مانده از خون شهدا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه این مراسم با بیان اینکه راه شهدا راه سعادت و افتخار است، اظهار داشت: همواره باید ادامه‌دهنده مسیر راه شهدا باشیم و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های این عزیزان به عهده تک‌تک ما است.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر نقش سازنده تعاون در عرصه اقتصادی، گفت: دیروز شهدا برای حفظ میهن در جبهه های جنگ حضور پیدا کرده و جان خود را نثار کردند و امروز در عرصه اقتصاد مقاومتی، کار و تولید باید تلاش کنیم.

گفتنی است: در این مراسم تعاونگران ضمن قرائت فاتحه و تجدید میثاق با آرمانهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بر ادامه راه شهیدان تأکید نمودند.