محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد استان کرمانشاه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز پنج شنبه(28 شهریور) وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال استاندار حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی و جمعی از مسئولین و مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان استان قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان کرمانشاه ابتدا به شهرستان پاوه سفر نمود و پس از ورود به شهر پاوه با حضور در گلزار شهدای شهرستان پاوه به مقام شامخ شهدا ادی احترام نمود.

بر اساس این گزارش: دیدار با ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه و افتتاح پروژه 620 واحدی مسکن مهر پاوه از برنامه های بعدی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان پاوه بود.

گفتنی است: دیدار با حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، بازدید از مجموعه کشت و صنعت روژین تاک و کارخانه تولید اسید سیتریک و افتتاح طرح توسعه شرکت صنعت گستر سدید( تولید صندلی خودرو) و طرح توسعه شرکت لاوین پلاست بیستون(تولید کامپاند و گرانول پلیمری) از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان کرمانشاه است.

شایان ذکر است: دکتر شریعتمداری در ادامه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی، شورای اداری استان کرمانشاه و نشست مدیران عضو دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  شرکت می کند.

 

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید