وحید ناصری پیشکسوت حوزه روابط عمومی:

روابط عمومی مصداق عینی و بارز دو بال پرواز مدیران هستند

روابط عمومی مصداق عینی و بارز دو بال پرواز مدیران هستند
روابط عمومی مدیریت هنرمندانه افکار و ایده های مدیران و کارشناسان سازمانها برای جریان سیال و برنامه ریزی شده فرایندخدمت رسانی شفاف به مردم است.

مدیران و کارشناسان روابط عمومی با بینش و بصیرت و انتخاب اگاهانه و با برنامه ریزی  مناسب و بموقع تمامی فعالیت‌های یک سازمان را رصد کرده  و ضمن آگاهی دادن به مخاطبان خود در کسب رضایت آنان کوشا می‌باشند.   

در این راستا خصوصیاتی از قبیل صداقت صبر  و حوصله  تعهد و باور قلبی به مردم داری  و آینده نگری و اینده پژوهی ملاک انتخاب مدیران روابط عمومی است

این سفیران با ذکاوت بایستی نقش خود را در تعامل مناسب مدیر و کارکنان  بخوبی ایفا نموده تا فرآیند خدمت رسانی به مردم دچار آفت بی اعتمادی  نشود

هر چند وجود ناملایمتی ها و ناکارآمدی و بی تدبیری مدیران و کارشناسان کار روابط عمومی را سخت و  طاقت فرسا می‌کند .اما طعم شیرین یک خدمت صادقانه و با کمترین هزینه و  همراه با پیشرفت الکترونیک  نیروی روابط عمومی را صدچندان  می نماید

مدیریت فضای رسانه و ارتباط گیری مناسب و بی حاشیه با اصحاب قلم و رسانه نیز در این رسالت بزرگ از وظایف  روابط عمومی هاست.

 روابط عمومی ها مصداق عینی و بارز دو بال پرواز مدیران اند که با فکر و اندیشه و برنامه ریزی دقیق بایستی آرمانهای سازمانی را دست یابند.

هم آنان سنگ صبور  همکاران سازمانی خود در مواجهه با کج روی ها و مشکلات شخصی و اداری اند که با درایت خاص خود بدنبال  حل مسائل  آنان هستند.

حال که در آستانه سالروز پاسداشت از تلاشهای بی دریغ این عزیزان با صلابت و پر تلاش هستیم  با تبریک این روز مقدس از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون شان را خواستارم.

 

   

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید