پیام نوروزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه

پیام نوروزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه
حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه فرا رسیدن سال 1400 را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه، متن پیام تبریک نوروزی حسن عززی به شرح زیر می باشد:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فصل بهار و عید نوروز، موسم شکفتن و سرزندگی است. هنگامه ی لبخند طبیعت، رستاخیز عظیمی که جهان را در بر می گیرد و یکبار دیگر قدرت لایزال الهی در حیات و معاد را جلوه می نماید. نوروز، جلوه گاه قدرت و لطف پروردگار است رشد و نمو گیاهان و طراوت جهان، نوید و امید رسیدن روزهای زیبا و پربرکتی را می دهد که دل در شوق آن به پرواز در می آید.

سال 1400 نوید بخش فرارسیدن ایام و سال های پربرکتی است که به فضل و رحمت الهی و به یمن همت یکایک هم استانی ها، در انتظار ملت بزرگ ایران می باشد.

بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور و یک تمدن در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگر، کارفرما و تعاونگران در کنار هم به عنوان نیروهای محرکه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ویژه‌‏ای را در عرصه‌های پیشرفت، تولید و نوآوری ایفاد می دارند و برای ساختن ایرانی آباد و شکوه‌مند، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند.

 کارگران، کارفرمایان و تعاونگران شریف و زحمتکش زیربنائی‌ترین مفهوم زندگی انسان را خلق می‌کنند و با جوهره درونی و استعدادهای بالقوه و بالفعل خود تداوم زندگی را بسوی داشتن جامعه‌ای پویا و سالم که لازمه یک زندگی معقول و ایده آل است برای انسان و انسانیت رقم می‌زنند.

آغاز سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان « تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گذاری شده است،  فرصت مغتنمی برای نکوداشت کار و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی‌دریغ جامعه ی زحمتکش کار و تلاش و تعاون استان می باشد .

به همین مناسبت بر خود شایسته و لازم میدانم  فرا رسیدن عید باستانی نوروز و سال 1400 را به جامعه کار و تلاش و تعاون که با خلاقیت و تلاش خویش زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه کشور را فراهم می‌نمایند تبریک و تهنیت عرض نمایم و از خداوند قادر متعال  آرزوی توفیق و سربلندی تمامی عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

حسن عزیزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه

 

۱ فروردین ۱۴۰۰ ۲۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید