کارکنان حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تجلیل شدند

کارکنان حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تجلیل شدند
آئین نکوداشت هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، معاون روابط کار ، رئیس حراست و کارشناسان حوزه حراست در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی در این آئین با تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، کارکنان حراست را پاسداران بیدار و سرمایه های مادی، معنوی و فراهم کننده امنیت و آسایش در اداره کل دانست و گفت: نیروهای حراست چشمان باز در ادارات و مدافع حقوق جامعه هدف هستند و انتظار دارم با صداقت، رازداری و عدالت، سعی کنید که دیدگاه مثبتی به مسائل داشته باشید مگر اینکه خلاف آن محرز و برای شما ثابت شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه اظهار داشت: یقیناً برقراری امنیت، نظم و آسایش مقدمه تعالی، توسعه و پیشرفت هر مجموعه ای است و در این میان  نقش آفرینی مدیران و کارکنان مخلص، تلاشگر و پرتوان حراست در ایجاد محیط امن، سالم  و با ثبات بر کسی پوشیده نیست.

ایشان افزودند: اینجانب همواره دنبال فرصتی بوده ام تا از احساس مسئولیت، سخت کوشی، هوشمندی و هوشیاری بی نظیر شما کارکنان صدیق و پرتوان تقدیر و تجلیل نمایم.

وی نگاه ویژه به شعار سال و شناسایی گلوگاه های فساد در روند تولید و اشتغال را از اهم ضروریات در سال ۱۴۰۰ دانست.

امیر حسین فخر صمدی رئیس حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم پیش بینی و پیشگیری را رویکرد اصلی حراست عنوان کرد و گفت: در این شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا ممکن است آستانه تحمل برخی از مراجعین کمتر از گذشته باشد و این می طلبد که همکاران با سعه صدر بیشتری با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و تعامل سازنده ای برقرار نمایند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پایان این مراسم با اهدا لوح از رئیس و کارشناسان حراست تجلیل به عمل آورد.

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۲۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید