معاون عمرانی استاندار از مجموعه ورزش کارگری کرمانشاه بازدید نمود

معاون عمرانی استاندار از مجموعه ورزش کارگری کرمانشاه بازدید نمود
معاون هماهنگی امور عمرانی استان کرمانشاه از استخرهای مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک کارگران کرمانشاه بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، مهرداد سالاری در جریان بازدید از مراحل تکمیل مجموعه استخرهای کارگری با 99 درصد پیشرفت فیزیکی و قسمت های فرهنگی، تفریحی و رفاهی در حال تکمیل، بر بهره‌برداری از اماکن و ظرفیت‌های مجموعه استخرهای کارگری در راستای امید و نشاط به کارگران استان تأکید کرد و گفت: با بهره برداری از این مجموعه ها از نیروی کار و ایجاد اشتغال و تولید استان صیانت خواهد شد.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه نیز در جریان این بازدید اهمیت دادن به ورزش را امری مهم و از اولویت های کاری اداره کل در حوزه کارگری دانست و گفت: استان کرمانشاه دارای سه مجموعه ورزشی کارگری فعال شامل سالن های سرپوشیده، زمین چمن و سالن های بدن سازی در بخش آقایان و بانوان می باشد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی شماره یک کارگران کرمانشاه در زمینی به مساحت3000 متر مربع و زیربنایی در حدود 8200 متر مربع از سال 1386 آغاز و در حال حاضر مجموعه استخرها در دو قسمت آقایان و بانوان با ظرفیت 400 نفر به مساحت 2200 متر مربع آماده بهره برداری می باشد.

وی از تأمین اعتبار 17 و نیم میلیارد تومانی به منظور تکمیل و راه اندازی کل مجموعه خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز تکمیل مجموعه از محل اعتبارات بانک رفاه کارگران توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص یافته است.

در این بازدید کهریزی مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه و کاظم نجفی نیا معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی استان نیز حضور داشت.

 

 

 

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید