ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد

ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد
ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه تا دهم مرداد 1400 آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است.


از مهمترین ویژگی های جشنواره کارآفرینان برتر استفاده از شاخص های به روز علمی و تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش و صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات برشمرد.


عمده تفاوت جشنواره چهاردهم با سایر دوره ها حضور کارآفرینان بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار سایر بخش های فوق الاشاره به جشنواره اضافه شده است.


از تمامی کارآفرینان استان کرمانشاه دعوت می شود تا با مراجعه به سامانه karafarinanebartar.ir     فرآیند نام نویسی در جشنواره را تکمیل کنند.


دبیرخانه استانی جشنواره کارآفرینان برتر مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیریت کارآفرینی و اشتغال – اداره توسعه کارآفرینی به نشانی خیابان شهید اشرفی اصفهانی ( ساختمان سابق استانداری)  و در شهرستان ها به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های مربوطه آماده پاسخگویی به  هرگونه سوالات احتمالی کارآفرینان کرمانشاهی  است.

۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید