ثبت نام ۲۳۳ بنگاه اقتصادی در جشنواره کار آفرینان برتر کرمانشاه

ثبت نام ۲۳۳ بنگاه اقتصادی در جشنواره کار آفرینان برتر کرمانشاه
رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، گفت: 233 بنگاه اقتصادی در جشنواره کار آفرینان برتر استان کرمانشاه ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه امین کبودی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، گفت: چهاردهمین جشنواره کار آفرینان برتر با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کار آفرینی، ایجاد فضای رقابت بین کار آفرینان استان و تقویت خود باوری برگزار می‌شود.

رئیس اداره توسعه کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام در این جشنواره از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا ۱۰ مرداد ادامه دارد، افزود: سال گذشته ۲۷۱ بنگاه اقتصادی در این جشنواره ثبت نام کردند.

وی خاطرنشان کرد: داوری‌های این جشنواره در ابتدا مجازی خواهد بود و پس از آن طرح‌های برتر به داوری میدانی راه پیدا می‌کنند و در نهایت ۹ طرح برتر در حوزه خدمات، کشاورزی و صنعت معرفی می‌شوند.

امین کبودی با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره گفت: بنگاه اقتصادی باید شخصیت حقوقی داشته باشد، بیش از ۱۵ درصد سهام آن متعلق به دولت نباشد و قبل از سال ۹۵ تاسیس شده باشد.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید