پیام تبریک

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت عید سعید قربان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با صدور پیامی عید سعید قربان را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان کرمانشاه در متن پیام تبریک حسن عزیزی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لَبَّیکَ الّلهُمَّ لَبَّیکَ، لَبَّیکَ لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ، إنَّ الْحَمْدَ وَ النِّعْمَةَ لَکَ وَالْمُلکَ، لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ

عید سعید قربان تجلی با شکوه ترین مرتبه خضوع  و بندگی در برابر حضرت حق و باشکوه ترین مرتبه تبری جستن از هوای نفس و تأسی به دریای لایزال ملکوت اعلی است.

روزی که خداوند سبحان، خلیل خویش را به آزمونی سخت فراخواند تا روحش را از پرتو عشق الهی منور سازد. دهمین روز از ماه ذی الحجه سالروز مرور زیباترین درس عبودیت در مکتب پیامبری وارسته است که فرزند خویش را به مسلخ عشق برد تا بشریت بیاموزد برای رهایی از اسارت نفس و رسیدن به قرب الهی می بایست از بند حصار وابستگی ها رها شد.

روزی که پس از غروب عرفه از راه می رسد و در فضایی که عطر استجابت دعای بندگان بر سر سجاده های نیایش مشام جان مسلمانان را می نوازد عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی اندیشند، بشارت می دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن عید سعید قربان، باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالی ترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باری تعالی را به مسلمانان، ملت شریف ایران و مردم ولایت مدار استان کرمانشاه، به ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد احدیت توفیق درک واقعی پیام این عید بزرگ که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست است و همچنین کسب معنویت و بهره مندی بیشتر از فیوضات این روز عزیز را مسئلت می نمایم.

حسن عزیزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه

 

۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید