مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه

یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان عضو تعاونی‌ هستند

یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان عضو تعاونی‌ هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار تعاونگران با معاون سیاسی استانداری کرمانشاه گفت: از جمعیت 2 میلیون نفری استان کرمانشاه، یک میلیون و 650 هزار نفر عضو تعاونی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی در دیدار تعاونگران استان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در سرسرای تدبیر استانداری، استان کرمانشاه را یکی از تعاون پذیرترین استان های کشور عنوان کرد و گفت: یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان عضو تعاونی‌های استان هستند.

وی افزود: با وجود سه هزار تعاونی فعال در استان کرمانشاه، بیش از 50 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تشریح فرآیند ثبت نام و انتخاب تعاونی های برتر استان به محض آغاز فرآیند شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ملی از طریق پیامک، پوستر، بنر و اتاق تعاون و کلیه امکاناتی که در فضای مجازی داشتیم تبلیغات گسترده ای برای جامعه مخاطب صورت گرفت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اضافه کرد: شرکت های متقاضی و واجد شرایط در سامانه جامع بخش تعاونی ثبت نام کردند و امسال برگزاری جشنواره با استفاده از مدل رقابت المپیادی و الگوی امتیازی انجام شد و از میان ثبت نام کنندگان یک تعاونی به عنوان برتر استانی و هفت تعاونی به عنوان تعاونی شایسته تقدیر استانی حایز بیشترین امتیازات شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه اظهار داشت: بعضی از تعاونی های کرمانشاه در سطح کشور بی‌نظیر است، مانند بیمارستان بیستون که خدمات خود را به جامعه استانی و استانهای همجوار ارایه می‌دهد.

حسن عزیزی تاکید کرد: اگر الگوی تعاون نبود بخش حقوق بگیر جامعه نمی‌توانستند صاحب مسکن شوند،  افراد می توانند با پرداخت وجه در چند سال و به صورت خُرد صاحب مسکن شوند.

در پایان این نشست به مدیران تعاونی های برتر استان کرمانشاه جوایز و لوح تقدیر اهدا شد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید