در دیدار فرماندار شهرستان هرسین با کارکنان اداره تعاون هرسین

کمک ۳۳ میلیارد ریالی به دانش آموزان بازمانده از تحصیل در شهرستان هرسین

کمک ۳۳ میلیارد ریالی به دانش آموزان بازمانده از تحصیل در شهرستان هرسین
فرماندار شهرستان هرسین در دیدار با رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرسین به مناسبت هفته تعاون، گفت: بر اساس طرح حمایت از دانش آموزان بازمانده از تحصیل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طی دو مرحله حدود ۳۳ میلیارد ریال به دانش آموزان نیازمند شهرستان هرسین پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هرسین عبادلله کنجوریان، در دیدار با تعدادی از  دانش آموزان و خانواده آنان ضمن تبریک هفته تعاون در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هرسین، از هادی موسوی نیک مدیرکل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مدیر کل آموزش و پرورش و همچنین مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بخاطر پیگیری و اجرای این طرح در هرسین تقدیر کرد.

 

به گفته کنجوریان: طی دو مرحله در اسفند ماه سال گذشته و شهریور ماه سالجاری به حساب سرپرست ۲۶۰۰ دانش آموز نیازمند شناسایی شده مبالغی که از طرف سازمان جهانی یونیسف تامین میشود به منظور تهیه ملزومات آموزشی واریز شده است.

 

فرماندار شهرستان هرسین افزود: طرح یاد شده در مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان هرسین بعنوان شهرستان پایلوت در استان کرمانشاه در حال اجرا می باشد.

 

دیدار با مدیر و کارکنان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تبریک هفته تعاون به آنان از دیگر برنامه های فرماندار هرسین در پنجمین روز از ایام هفته تعاون بود.

اصغر شهبازی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هرسین در این دیدار گزارشی از عملکرد اداره در حوزه تعاون و اشتغال ارائه نمود.

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید