برگزاری 60 پودمان آموزش برای تعاونی های کرمانشاه

برگزاری 60 پودمان آموزش برای تعاونی های کرمانشاه
مهندس سهراب براندیشه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به نقش آموزش در ارتقاء فرهنگ تعاون و دانش و مهارت اعضای تعاونی ها گفت:در سالجاری تعداد 60 پودمان آموزشی برای تعاونی های استان کرمانشاه برگزار شده است.
وی ادامه داد: این آموزشها بصورت حضوری و غیر حضوری و در سطح عمومی و اختصاصی برای موسسان، مدیران، بازرسان تعاونی ها و سایر اعضا برگزار گردیده است.

وی ادامه داد: این آموزشها بصورت حضوری و غیر حضوری و در سطح عمومی و اختصاصی برای موسسان، مدیران، بازرسان تعاونی­ها و سایر اعضا برگزار گردیده است.

مهندس براندیشه هدف از برگزاری این آموزش­ها را ارتقاء نگرش و سطح آگاهی، ایجاد انگیزه و تقویت باورهای مخاطبان برای پیوستن به نهضت تعاونی و در نهایت ترویج و توسعه فرهنگ تعاون در استان دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه راه اندازی واحد مشاوره تعاون برای فارغ التحصیلان دانشگاهی را از دیگر اقدامات این اداره کل خواند و اظهار داشت: واحدهای مشاوره تعاون برای دانشجویان دانشکده کشاورزی و دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده است.

وی تهیه و توزیع برشور، لوح فشرده، بنر و استند،و توزیع پوستر را از دیگر اقدامات و فعالیت های ترویجی در اشاعه فرهنگ تعاون خواند و تصریح کرد: با توجه به نقش تعاون در اقتصاد کشور می­توان با ایجاد تعاونی ها شاهد اشتغال پایدار در کشور باشیم.

۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید