پتروشیمی پلیمر قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه شد.

پتروشیمی پلیمر قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان  کرمانشاه شد.
فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران بصورت دوره ای طی 7 هفته و با انجام 28 مسابقه بین واحدهای کارگری استان کرمانشاه به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه دیدارهای مسابقات فوتسال ویژه جامعه کار و تلاش که به مناسبت ایام اله دهه فجر برگزار شد پس از انجام 28 مسابقه تیم شرکت پتروشیمی پلیمر با غلبه بر حریفان خود قهرمان این مسابقات گردید و تیمهای پتروشیمی کرمانشاه و کابل باختر به عناوین دوم و سوم این رقابتها دست یافتند.
این گزارش می افزاید فینال این مسابقات با حضور مدیران و مسئولین تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ورزش و جوانان و مدیران واحدهای کارگری و کارفرمایی در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران به انجام رسید و در پایان به تیم های اول تا سوم مدال، کاپ و جوایزی اهداء گردید.
شایان ذکر است: تیم پست بانک کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را ازآن خود کرد.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

هفته ششم مسابقات لیگ فوتسال کارگران استان کرمانشاه به انجام رسید.

ششمین هفته مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه با برگزاری 4 دیدار در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و  رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه دیدارهای مسابقات فوتسال ویژه جامعه کار و تلاش که به مناسبت ایام اله دهه فجر برگزار شد تیم ها ی سیمان غرب، پتروشیمی کرمانشاه، پیلمر و تاکسیرانی بر حریفان خود غلبه کردند.
گفتنی است: تا پایان هفته ششم این مسابقات تیمهای پتروشیمی کرمانشاه با 18 امتیاز، پلیمر با 15 امتیاز و کابل باختر با 13 امتیاز  توانسته اند رده های اول تا سوم را کسب نمایند.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 هفته پنجم مسابقات لیگ فوتسال کارگران استان کرمانشاه به انجام رسید.

هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه با برگزاری 4 دیدار در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و  رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه دیدارهای مسابقات فوتسال ویژه جامعه کار و تلاش که به مناسبت ایام اله دهه فجر برگزار شد تیم ها پتروشیمی کرمانشاه، پتروشیمی پلیمر، پست بانک و کابل باختر بر حریفان خود غلبه کردند.
گفتنی است: تا پایان هفته پنجم این مسابقات تیمهای پتروشیمی پلیمر، شرکت کابل باختر و شرکت پتروشیمی کرمانشاه  توانسته اند رده های اول تا سوم را کسب نمایند.

 

 

نتایج مسابقات هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه

هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه مسابقات فوتسال کارگران که به مناسبت ایام اله دهه فجر برگزار شد تیم های کابل باختر، پتروشیمی پلیمر و  شرکت شهرکهای صنعتی توانستند بر حریفان خود غلبه کنند.

 

 

برگزاری هفته سوم رقابتهای لیگ فوتسال کارگران استان کرمانشاه

هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و  رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه دیدارهای مسابقات فوتسال ویژه جامعه کار و تلاش که به مناسبت ایام اله دهه فجر برگزار شد تیم های شرکت پتروشیمی پلیمر، سیمان غرب و شرکت پتروشیمی کرمانشاه بر حریفان خود غلبه کردند.

گفتنی است: در رد بندی هفته سوم این مسابقات تیمهای پتروشیمی کرمانشاه، کابل باختر و  پلیمر توانسته اند رده های اول تا سوم را کسب نمایند.

 

 

نتایج مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه

هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این دیدارها که به مناسبت ایام اله دهه فجر برگزار شد تیم های پتروشیمی کرمانشاه ، سیمان غرب ، شرکت شهرکهای صنعتی و کابل باختربر حریفان خود غلبه کردند.

 

 

برگزاری مسابقات فوتسال کارگران استان کرمانشاه ویژه گرامیداشت ایام اله دهه فجر انقلاب

مسابقات لیگ برتر فوتسال کارگران استان کرمانشاه گرامیداشت ایام اله دهه فجر انقلاب با شرکت 8 تیم بصورت دوره ای در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین دیدار از این مسابقات پتروشیمی پلیمربا نتیجه 13 بر 1 مقابل سیمان سامان به برتری رسید، شرکت شهرکهای صنعتی با نتیجه 9 بر صفر از سد سازمان تاکسیرانی گذشت ، پتروشیمی کرمانشاه 3 بر 1 سیمان غرب را پشت سر گذاشت و کابل باختر نیز با نتیجه 15 بر 1 بر پست بانک غلبه کرد.
گفتنی است: کلیه این دیدارها در سالن شهدای گمنام مجموعه ورزشی کارگران استان برگزار می گردد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید