نقش ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبیین اقتصاد مقاومتی

نقش ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبیین اقتصاد مقاومتی
مهندس سهراب براندیشه مدیرکل، تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در آخرین نشست شورای هماهنگی مدیران اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سطح استان که با حضور روسای حراست این ادارات در محل اتاق جلسات سازمان تامین اجتماعی برگزار گردیدگفت: ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبیین اقتصاد مقاومتی نقش اساسی دارند.
وی تحقق اقتصاد مقاومتی را در سایه توسعه کارآفرینی، مشارکت حداکثری آحاد جامعه، بهبود فضای کسب و کار، ارتقاء آموزش و مهارت، افزایش تولیدات داخلی و مدیریت مصرف خواند و اظهار داشت: جامعه هدف مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اکثر آحاد جامعه بوده پس مهمترین نقش را نیز در این راستا بر عهده دارد.

ایشان تدوین برنامه عملیاتی و نقشه راه را برای اجرایی کردن سیاست­های اقتصاد مقاومتی در سطح ادارات ضروری خواند و اظهار داشت: دستگاههای اجرایی در تعامل با یکدیگر سریعتر به اهداف مورد نظر خواهند رسید.

وی در ادامه با اشاره به وظایف خطیر مسئولین حراست گفت: حراست در ادارات گنجینه اسرار و سنگ صبور کارکنان بوده و حراست بایستی درادارات بگونه­ای عمل کند که کارکنان و مردم آنان را امین خود بدانند.

وی افزود: حراست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان کرمانشاه طی سالهای اخیر رتبه اول کشوری را در میان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور کسب نموده است.

مهندس براندیشه درادامه با اشاره به برگزاری مستمر و منظم جلسات شورای هماهنگی گفت: ایجاد همدلی و تعامل تنگاتنگ و ثمربخش این ادارات حداقل خروجی این نشست­ها بوده است.

وی با تاکید بر انجام خدمات بموقع به مردم گفت: در این نشست­ها سعی شده با اجرای مصوبات لازم زمینه خدمت صادقانه به مردم فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه خاطر­نشان کرد: نشست­ هماهنگی مدیران استان کرمانشاه در کشور بی­نظیر بوده و اکثر تصمیمات آنان در سطح کشوری به تصویب رسیده است.

وی اظهار امیدواری کرد: در سال آینده نیز با توجه به تشکیل کارگروههای تخصصی بتوان به موفقیت­های بیشتری دست یافت.

گفتنی است: در سالجاری هر ماهه نشست شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان کرمانشاه با حضور مدیران کل فنی و حرفه ای ، تامین اجتماعی ، صندوق مهر امام رضا (ع) ، بانک رفاه ، بانک توسعه تعاون ،  بهزیستی ، بیمه سلامت ، صندوق بازنشستگی ، مدیریت درمان تامین اجتماعی ، صندوق بیمه روستائیان و عشایر ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر اتاق تعاون استان برگزار گردیده است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۴:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید